De 36e Koude Novemberrit

Het seizoen is voor de meesten al voorbij, maar voor diegenen die er niet genoeg van kunnen krijgen, organiseren we ook in november een rit. Niet te lang, zo’n 120 - 130 km.
Na afloop kun je de kou of nattigheid in ons clubhuis van je afschudden met een bij de route inbegrepen lekkere kop snert.

 

DOWNLOADEN ONDERAAN DE PAGINA

Asselt

Onze najaar klassieker 

De 36e Koude Novemberrit is een ware klassieker in onze rittenkalender.
Wij organiseren deze rit, zoals de naam zegt al 36 jaar lang.
De route is ca. 120-130 km net lang genoeg om het niet koud te krijgen en ook voor beginners een aanrader. Al moet we toegeven dat de laatste jaren het
" koude" wel kunt weglaten, en het soms heerlijke temperaturen zijn om de route te rijden. Maar wat voor weer het ook is, een kop snert met worst gaat er altijd wel in.

Voor elke motorrijd(st)er

Deze route is ontworpen voor iedereen die van toeren houdt, ongeacht je ervaringsniveau. Of je nu een beginnende of gevorderde motorrijder bent, individueel rijdt of in een groep.

Voorbeeld definitieve volgt

Belangrijke informatie en deelname

Voordat je deelneemt aan de 36e Koude Novemberrit zijn er een paar belangrijke dingen die je moet weten. Inschrijven en downloaden kan op :
Zondag 8 november 2026 tussen 10.00 en 13.00 uur bij ons clubhuis in Ede.
Het inschrijfgeld bedraagt slechts €7,50, inclusief een kop Erwtensoep met wordt of een consumptie naar keuze.

De routes zijn alleen beschikbaar als GPS-bestand (GPX en via MRA), Je kunt de routes hieronder vanaf 3 november 2026 ook bestellen en deze thuis downloaden.
We hopen je te zien op 08 november en horen graag wat je van de route vonden.

ROUTES BESTELLEN EN DOWNLOADEN
vanaf 3 november

De voorinschrijving sluit zaterdag 07 november om 22.00 uur

Voorinschrijving geopend tot 7 november 22.00 uur

36e Koude Novemberrit 2026

€ 7,50

Bijgaand onze 36e Koude Novemberrit.
De route gaat : nog niet bekend.

Na afloop staat er een heerlijke kop snert op je te wachten.
Meld je bij de inschrijving voor de consumptiebon voor de Snert.

Let op: De MRA Route is i.v.m. externe opslag slechts éénmaal te downloaden


Veel plezier en tot ziens.

De toercommissie MC de Kraats

Bekijk details